Anticelulitidová ozonová masáž je velmi účinná v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva, než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek

     Anticelulitidová masáž se provádí postupem kde dochází ke: Stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.

     Poté se provede jemná ozónová masáž se vtíráním aktivního ozonu. Ozonový olej je vyroben z Bio látek a má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

     Po anticelulitidové masáži se provede tlakový ozonový zábal. Díky stlačení stoupne tlak v podkoží a filtrace z krevních kapilár se sníží a to je  velmi účinné na celulitidu. Zábal se dává po vmasírování ozónového oleje a tím se zvyšuje jeho vstřebávání do tkání. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen. Doba zábalu trvá 30 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu
 
     Znatelné účinky anticelulitidové masáže se na Vašem těle projeví ihned po první provedené kůře, znatelným vyhlazením pokožky. Po celé sérii těchto masáží pak můžete sami sledovat úbytek nadbytečného tuku v problémových partiích a zeštíhlení postavy až o několik cm.
      

      Cena kůry:

Anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem

90 min/ 690 Kč

 
Při zakoupení permanentky na 9 masáží ušetříte při každé návštěvě 10%. Desátou masáž pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

  


     V   našem   studiu používáme    výhradně přírodní   produkty    a kvalitní kosmetiku!                                     


   V našem  studiu  se Vám   bude    věnovat certifikovaný masér. 


 Certifikace 


   Věnujte   krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


Najdete nás také:

 

   

 

 

 

 
                 

 

Design by Oli
© RelaxMax