Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních studií, center a hotelů perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Tato procedura je vynikající na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy,  získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.
Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno.
 
     Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Pojďme se podívat na některé z nich: Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně. Působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.  Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce, detoxikaci a odplavení nežádoucích a toxických látek. V kontaktu s pokožkou dochází k její stimulaci a omlazení, aktivuje se látková výměna a vyplavují se toxické látky. Speciálně upravená čokoláda vyživuje a zvlhčuje pokožku, zbavuje pleť vrásek a pomáhá redukovat celulitidu a strie. Vůně čokolády navíc dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu, uvolňovat endorfíny a serotonin - zdroje štěstí - hormony dobré nálady.     Čokoláda obsahuje spoustu vitamínů, minerálů,  aminokyselin a antioxidantů, které zabraňují působení volných radikálů.
 
     Masáž 100% čokoládou je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi procedurami. Nejprve provedeme kávový peeling pokožky. Poté naneseme čokoládu na tělo a čeká Vás velmi jemná a hluboce relaxační  masáž čokoládou. Nakonec provedeme zábal a Vy budete odpočívat zahaleni v čokoládě, zatímco Vaše tělo, bude vstřebávat veškeré užitečné látky v ní obsažené.  Čokoterapie je také výjimečným prostředkem proti depresi, stresu a špatné náladě. Po čokoládové masáži se budete cítí velmi svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o Vaše tělo, pokožka bude svěží, hladká, krásná a vyživená. Svaly budou uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu a jistě ji ucítíte ještě dlouho po masáži. Vítejte ve světě luxusní péče.

Cena kůry:

Čokoládová masáž

60 min/  1300 Kč

 
Při zakoupení permanentky na 9 masáží ušetříte při každé návštěvě 10%. Desátou masáž pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb
 

V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           


  V našem studiu se Vám   bude  věnovat certifikovaný masér


 Certifikace  


    Věnujte    krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...  
                 

 

Design by Oli
© RelaxMax