Indickou masáží hlavy se zbavíte napětí, které se shromažďuje v ramenou, krku a částech hlavy z tlaků současného moderního způsobu života. Technika je v Indii praktikována více než tisíc roků, a to původně ženami, které věřily, že masáž hlavy zachovává vlasům zdraví a sílu. A nemýlili se. Masáž kůže na temenu hlavy podporuje přísun krve k folikulům a zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů. Nyní je nejběžnější příčinou nedostatečného krevního toku svalová tenze – napětí vytvářené stresem. Tímto pomáhá indická masáž hlavy rozptýlit celkové napětí, zlepšuje nejen stav vlasů, ale současně hraje neocenitelnou úlohu při léčení problémů spojených se stresem. Těmi jsou bolesti hlavy a příliš namáhané oči. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

"Indická masáž hlavy zvyšuje fyzický i duševní pocit pohody."

     V dnešní době se tato masáž provádí "na sucho", bez použití oleje. Uplatňuje se především pro své vynikající antistresové účinky.

      Pomáhá odstraňovat:

 • psychickou únavu
 • podrážděnost
 • bolesti hlavy a migrénu
 • oční napětí
 • stav úzkosti
 • nespavost
 • deprese
 • stres
 • pomáhá odvádět toxiny z těla
 • zlepší růst a kvalitu vlasů
 • hučení v uších
 • navozuje pocit duševní pohody
 • celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus
       Starověké přísloví říká:
     „Šťastná mysl je lékem, lepší návod neexistuje.

 
Zdroj: Ikar, Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné v sedě. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, neustále se   v těchto oblastech hromadí napětí, které  zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, získáváme opravdovou důvěru u zákazníků, protože je zbavíme obrovské psychické zátěže a oni se cítí jako znovuzrození. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.  Indická masáž hlavy  dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Masáž pomáhá vylučování toxinů, které se hromadí v kůži a svalech. Opakována několikrát za sebou dokáže omezit výskyt migrén. O výborných účincích na vlasy a pokožku hlavy není sporu a možná Vás i napadne kde se vlastně vzalo nyní používané slovo šampoo… to už se ale dozvíte až u nás při této mimořádné kůře.

 

Cena kůry:

Indická masáž hlavy + antistresová masáž

40 min/ 490 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 masáží ušetříte při každé návštěvě 10%. Desátou masáž pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb
 
 

 


V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           


   V našem studiu se Vám   bude   věnovat certifikovaný masér


Certifikace


     Věnujte   krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax... 


 

 

 
 

 

 
                 

Design by Oli
© RelaxMax