Muzikoterapie (vibromasáž) je prastará metoda jako lidstvo samo. Tóny a rytmus nás provázejí od narození a mají obrovský vliv na náš život. To si uvědomovali již naši předkové, když využívali hudbu nejprve při různých rituálech, ať už to bylo dodání odvahy, uklidnění nebo později i samotné léčení především psychických problémů. Jak a komu muzikoterapie pomáhá dnes?

Podstata Muzikoterapie

Možná namítnete, že vůbec nemáte hudební sluch a tahle metoda nebude pro Vás, ale o to není pravda. Hudbou se může léčit každý. Podstatou muzikoterapie je působení hudby jako celku, ale i střídání tónů a rytmů. Pokud jsou navíc spojeny s citelnými vibracemi působí pozitivně na celé naše tělo i mysl, tedy s hudebním nadáním to vůbec nesouvisí.

Vliv na fyzické z draví

Hudba má na naše zdraví větší vliv, než si možná dovedete představit. Během terapie se nám bezprostředně zklidní tep, ustálí se krevní tlak a aktivita našeho mozku přejde do relaxační hladiny alfa. Vibrační muzikoterapie působí přímo na naše buňky v celém těle. Takto dokáže upravit i metabolizmus a při dlouhodobém působení můžete pozorovat i zvýšení imunity, což také potvrzují vědecké výzkumy sledující zvýšenou tvorbu velkých bílých krvinek. Tyto dokážou eliminovat jak virové infekce, tak dokonce i nádorové bujení

Vliv na duševní zdraví

Muzikoterapie se zaměřuje na poruchy zapříčiněné biochemickou nerovnováhou v organismu. Žádoucím efektem při užívání hudby a vibrací je zaměření pozornosti, koncentrace, posílení vztahů, snižování strachu, sedativní účinky, zvládání bolesti a strachu, učení, rozvoj sociálních interakcí, a mnoho dalšího. Také výrazně harmonizuje energetická centra našeho těla. Dokáže je vyčistit a naladit.

Muzikoterapie v našem studiu

V našem studiu využíváme k vibrační masáži špičkový "happy drum" tedy "buben štěstí" od českého výrobce. Tento jedinečný nástroj nejenže vytváří skvělý zvuk, ale také velmi silné vibrace. Kouzlo spočívá v tom, že při vnímání vibrací a zvuků tohoto nástroje se člověk dostává do stavu spokojenosti, kde neexistuje žádný odpor a tím se ozdravuje na těle i duchu. Zvuk bubínku také dokáže vykouzlit povznášející atmosféru při vibrační masáži a navozuje hlubokou relaxaci. Při působení tohoto dokonalého nástroje si jistě všimnete zvláštního pronikání a působení zvuků do Vašeho těla.  Předky toho  nástroje jsou tibetské mísy a gongy, které fungují na stejném principu.

Jedinečné schopnosti  tohoto nástroje využíváme při aplikaci přímo na Vašem těle. Během terapeutického procesu necháváme působit vibrace rytmu, melodie a harmonizujeme celé tělo a mysl. Zkušenost s muzikoterapií může vyvolat pozitivní změny ve všech dimenzích lidského organizmu. V dnešní době je však pro nás nejdůležitější práce s emocemi, osobní duchovní rozvoj a zvýšení kvality života.

 

Cena kůry:

Muzikoterapie - vibromasáž

jedna aplikace/ 500 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 masáží ušetříte při každé návštěvě 10%. Desátou masáž pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           


V  našem  studiu  se Vám   bude   věnovat certifikovaný masér 


Certifikace


      Věnujte   krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax... 


 

 

 
                 

Design by Oli
© RelaxMax