Profesionální broušení nožů a nástrojů

     Nabrousím vaše nože, různých druhu, od malých zavíracích přes kuchyňské, filetovací, až po lovecké či armádní. Různé nůžky kromě kadeřnických, ty vyžadují jinou technologii. Dokáži i dláta, sekery a další druhy řezných nástrojů, třeba poříz atd. Možností je mnoho.

     Práci provádím na profesionálním brusném systému Tormek 8. Technologie broušení je vodou chlazená pomaloběžná bruska, která nezahřívá nástroje a nehrozí vyhřátí čepele a tím snížení tvrdosti. Ostří tak vydrží mnohem déle než při použití běžné domácí brusky. Klasické domácí brousky také čepel časem ničí a broušení na ručních kamenech vyžaduje obrovskou zručnost, zkušenost a hlavně násobně více času, jinak opět může dojít k poškození, či zničení drahého nástroje.

     Vaše kuchyňské nože budou opět skvěle řezat a udrží dlouho své ostří. I malé kapesní nože mohou skvěle sloužit.

     

Některé nástroje se dají ještě opravit. U ostří nožů obnovíme správný úhel a vyleštíme jeho fazetu. I oblíbený nůž s ulomenou špičkou se dá zachránit. Staré nůžky mohou stříhat jako nové, pokud nejsou příliš zdeformované. Ostří dláta se zubem, třeba od hřebíku, se dá s úspěchem obnovit.

     Nástroje mohu převzít a opět předat v úterý a čtvrtek v Liberci v našem studiu, samozřejmě si ale můžete udělat výlet do Jeřmanic.

     Cena broušení a ostření nožů závisí na mnoha faktorech: např. jsou-li nože kované nebo lisované, dále je důležité posoudit stav čepele, je-li nutno udělat nový brus nebo zachovat stávající. Vyskytují-li se na čepeli zoubky či ne. V některých případech je nutné vytvořit novou špičku nože.

    Cenu vám vždy určím na místě po prozkoumání stavu vašich nožů, proto uvádím rozmezí mezi 10 -15 Kč za centimetr ostří. Broušení nůžek se pohybuje od 80 do 250 Kč, dle stavu a velikosti. Cenu ostatních nástrojů určím individuálně.

    Myslím, že se vám tato služba může občas hodit.

   Pokud budete potřebovat něco nabrousit, pošlete nejlépe SMS, nebo zavolejte na naše tel. číslo: 603503761. Pokud tel. nezvedám, ozvu se vám a domluvíme předání nástrojů, přibližný čas zhotovení zakázky a její cenu. Broušení se budu snažit provést co nejrychleji, aby vám vaše nože nechyběly.

 

  


     V   našem   studiu používáme    výhradně přírodní   produkty    a kvalitní kosmetiku!                                     


   V našem  studiu  se Vám   bude    věnovat certifikovaný masér. 


 Certifikace 


    Věnujte     krásný dárek svým blízkým formou poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 
 

 

 

 
                 

 

Design by Oli
© RelaxMax