Magic Hot Stones - masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a Maximálního relaxu. Proto je masáž horkými kameny ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých kvalitních lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy (meridiány) v těle. Působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.  Při masáži dochází k aktivování nejen energetických drah v těle, masáž velice blahodárně působí na mysl masírovaného a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly, které se po provedené masáži krásně prohřejí a uvolní. Prostřednictvím této masáže do Vás prostoupí nádherné teplo, které sálá z lávových kamenů. Kameny se zahřívají právě na takovou teplotu, aby vydávaly toto příjemné teplo po celou dobu masáže, kdy postupně dochází k jejich obměně v kombinaci s výtečnou masáží.
 
     K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Havaje nebo Číny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Jsou to čediče vulkanického původu, které vibruji na frekvenci 20-1000 KHz a pulsaci v dlani 2280KHz. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

     Při masáži horkými kameny se používá špičkových olejů a výtečných masážních technik. Procedura dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Uvolňující účinky této báječné procedury horkými kameny a prohřátí celého těla, na sobě budete sledovat ještě několik dní po masáži.

Cena kůry:

Masáž lávovými kameny

1200 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 masáží desátou masáž pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           


V  našem  studiu  se Vám   bude   věnovat certifikovaný masér 


Certifikace


      Věnujte   krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax... 


 

 

 
                 

Design by Oli
© RelaxMax