Relaxační masáž je procedura která je díky svým hmatům příjemnější než-li klasická masáž. Hmaty používané při této masáži jsou plošnější a plynulejší. některé partie se při této masáži nerozdělují, tím dochází k lepší relaxaci. Člověk nemusí trpět žádnými zdravotními neduhy k tomu, aby si jednou za čas udělal dobře, zapomněl na veškeré starosti, zašel si na masáž a dopřál si chvíli relaxace, uvolnění a nechal o sebe pečovat druhé.

     V našem studiu provádíme masáže podle nejmodernějších trendů v oblasti regenerace lidského organizmu. Účinek masáže je závislý především na působení jednotlivých hmatů, na jejich intenzitě rychlosti, směru a vlastním provedení. Dále velmi záleží na vlivu pomocných masážích prostředků, ale i na vlivu prostředí, kde se masáž provádí. Všem těmto aspektům věnujeme Maximální pozornost tak, aby náš klient dostal to nejlepší.

     Mnozí z našich klientů a klientek nemají žádné vážné problémy s vlastním pohybovým ústrojím, a přesto od nás po masáži odchází, jakoby na ně zemská přitažlivost působila o něco méně, než před jejich příchodem. V průběhu procedury si spolu můžeme pohovořit na jakékoli téma, nebo se zaposloucháte do tónů uklidňujících hudby a ponoříte se do hluboké, ničím nerušené relaxace a budete pouze vnímat blahodárné působení doteků mísících se se silicemi exotických, květinových i dřevitých vůní. A nebo vlivem této příjemné masáže prostě usnete a probudíte se jako nový člověk. Tato masáž Vám poskytne skutečně hlubokou relaxaci a uvolnění.

    

Cena kůry:

Relaxační masáž

dle rozsahu / od 800 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 masáží, desátou masáž pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

 

 


V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           Přirodní masážní oleje a kvalitní kosmetika - klikni pro info...


V  našem  studiu  se Vám  bude   věnovat certifikovaný   masér


Certifikace


    Věnujte    krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 
 

 

 

 

 

 

  

 

 
                 

Design by Oli
© RelaxMax