Masážní, relaxační a terapeutické studo v Liberci, provádíme kvalifikované služby ve fyzioterapeutické oblasti...

 

 

DORNOVA METODA

Místo konání:

Studio RelaxMax Liberec

     Dornova metoda. Tato mimořádná terapie se zabývá nápravou kostry a  kloubů. Pokud je zde něco v nepořádku, dochází k celkově nepříznivému vlivu na celé tělo, například k následným bolestem kostry,  svalstva, hlavy, deformacím páteře, plotének, psychickým problémům a pod. Dornova metoda  je korekční manuální terapie, při které dochází k návratu kloubů a obratlů do správné polohy. Děje se tak za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného.
   O výborných účincích na lidské tělo i mysl není sporu. Za léta, kdy se Dornova metoda začala využívat v České republice si získala nesmírnou popularitu. Její praxe však vyžaduje zejména kvalitní vědomosti a zručnost terapeuta. Vyučovat vás bude terapeut s dlouholetou každodenní praxí v DM. V našem kurzu se naučíte kompletní Dornovu metodu tak, aby jste ji mohli následně kompletně provádět. Pak už bude záležet pouze na vaší zručnosti. Jak na to, to už se ale dozvíte až na kurzu.

     Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost!

Kurz je vhodný jak pro maséry tak pro laickou veřejnost.

Kurz je certifikovaný.

Počet frekventantů je u tohoto kurzu omezen pouze na 4 osoby, tak aby se vám lektor mohl plně věnovat a předat vám všechny své zkušenosti.

Přihlásit se na tento kurz můžete pouze telefonicky na našem tel: 603503761

      Tip: parkování je o víkendu zdarma přímo před budovou ve které se nachází učebna.

 


   V  našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           Přirodní masážní oleje a kvalitní kosmetika - klikni pro info...


    V našem studiu se Vám    bude   věnovat certifikovaný   masér


  Certifikace


    Věnujte    krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 
 
 
 

 

 

 


 

 

 
                 

Design by Oli
© RelaxMax