aktualizováno dne 27. 4. 2021

Sledujte nás  také na 

     

     Vážení klienti. Zřejmě se blýská na lepší časy, takže pokud vše půjde dobře, 4. května 2021 opět otevřeme. Sice  návštěva našeho studia bude pravděpodobně podmíněna negativním testem nebo očkováním, ale již se opět můžete objednávat. Žádám Vás o trpělivost, protože lze očekávat velký zájem. Budu se na Vás velmi těšit.

     Upozorňuji, že k návštěvě našeho studia, je dle nařízení vlády nutný negativní test na koronavirus ne starší 3. dnů! Budu nucen jej kontrolovat a evidovat.

 

 UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY MASÁŽNÍCH SLUŽEB. Jakékoli onemocnění typu chřipky, nachlazení a tpod. je kontraindikací pro masáže! Tím, že při masážích dochází nutně k většímu rozhýbání lymfatického systému, může dojít ke zhoršení stavu nakaženého! V okamžiku kdy dojde k nákaze, začne lymfatický systém s nemocí bojovat a zasažením lymfatických uzlin masáží, se může virus rychleji šířit po celém organizmu. Buďte tedy obzvláště opatrní v současné době a zbytečně neoslabujte a neohrožujte sebe i ostatní! Pokud se necítíte dobře raději termín zrušte. Děkuji všem za rozumný přístup Váš Relaxmax.


  

 

 

 V našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           Používáme poze přírodní oleje a kvalitní kosmetiku...


   V našem studiu se Vám   bude   věnovat certifikovaný   masér 

        Náš tým    


Certifikace    


   Věnujte   krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 

 

                 

Design by Oli
© RelaxMax